Devatenáctiletá pop hvězda Britney Spears se koncem minulého týdne dohodla v největší světovou internetovou a mediální firmou AOL Time Warner Inc. na velmi rozsáhlé spolupráci. Podle smlouvy, jejíž finanční podmínky nebyly prý zatím uzavřeny, se uživatelé AOL mohou těšit nejen na to, že si budou moci s Britney chatovat, ale také přednostně získají její obrázky, video a muziku přes internet, stejně jako lístky na koncerty nebo novinky z jejího života. Software AOL bude také údajně obsahovat Britneyino CD.
A co víc – uživatelé AOL (je jich prý něco kolem 31 milionů) by měli velmi často slyšet její libý hlásek, a to tím častěji, čím pilnější bude jejich internetová komunikace. Protože klasická hláška "You've Got Mail" (přišel ti e-mail) bude znít z jejich PC právě v přednesu blonďaté slavice, která prý ještě namluví přivítací a závěrečný pozdrav systému AOL. Internetový gigant bude zase na oplátku mohutně podporovat její alba a její koncertní turné.
To aktuální mělo trochu zpožděný začátek, protože Britney přepadla nějaká protivná chřipka, takže jí lékaři doporučili pár dní si od zpívání odpočinout. Britney, která má po celém světě miliony obdivovatelů (mezi něž údajně patří i zpěvák Rolling Stones Mick Jagger), slíbila, že dá dolar z každé prodané vstupenky dětem hasičů a policistů, kteří položili své životy při záchranných akcích 11. září v New Yorku.
Reklama