Zatímco Tom Cruise s tím nedělal žádné velké ciráty, a se svou nynější přítelkyní, španělskou herečkou Penélope Cruz, se objevoval na veřejnosti už před oficiálním datem svého rozvodu s Nicole Kidman, jeho bývalka si na svou novou lásku počkala.
Jestli jste ale čekali, že si najde nějakého uhlazeného hezouna, tak to se pěkně pletete. Nicole teď prý chodí se zpěvákem skupiny Counting Crows Adamem Duritzem. Jedno je jisté – Tomovi není ani trochu podobný. Je to chlap jak hora a nosí dredy. Neví se, jak dlouho to spolu ti dva táhnou, ale zdroje blízké hudebním magazínům hlásí – je to pravda, Nicol a Adam spolu chodí.
Nicole se v době rozvodu nechávala často slyšet, jak jí celá záležitost poznamenala, ale že ji to nepřiměje stát se zatrpklou ženou. Prohlásila, že věří v lásku a že její příští partner by měl být pokud možno vysoký muž. O tom, kolik měří Adam Duritz, se nikde nepíše. Píše se ale o tom, že jeho postelí prošla už pěkná řádka slavných žen – například Jennifer Aniston, Courteney Cox nebo Lara Flynn Boyle. Zajímavá sestava, která prostě nemůže nevyvolat úvahu: Jestli Nicole nehledá krátkodobý románek, ale opravdovou lásku, měla by si podle všeho dát pozor, aby si zase nespálila prsty….
Reklama