Naším dalším on-line hostem bude ve středu v poledne stálice pop music Iveta Bartošová! Rozhovor vám přinášejí internetové deníky Žena-in a Novinky.cz
Iveta Bartošová. Kdy by ji neznal. Vedle Lucie Bílé je stálicí české hudební scény. Působí dojmem naivky a má výraz plaché laně, ale má za sebou profesionální tým, který jí přesně plánuje každou změnu image, správné načasování další desky, její chování, vystupování na veřejnosti, informace pro bulvární tisk. Nic se nesmí podcenit. A výsledek? Každoroční umístění v anketě Zlatý slavík, tituly deníku Blesk, rozhovory, vysoká prodejnost vydaných CD a celkem vyprodané koncerty. Továrna snů zn. Iveta Bartošová.
Iveta, i když je slavnou zpěvačkou a daří se jí na vrcholu udržet, má sice profesní úspěchy, v osobním životě však o úspěchy, jak se zdá, tvrdě bojuje. V roce 1996 se jí narodil syn, jehož otcem je známý protřelý hudebník Ladislav Štaidl, se kterým dlouhou dobu žila. Štaidl se ale nikdy nerozvedl. Jejich vztah ztroskotal při Ivetině pomateřském come backu, kdy zazářila v muzikálu Dracula a všude se o ní začalo psát. Svůj návrat zpečetila sólovou deskou, která byla úspěšná. Její osobní život ale zkrachoval, ocitla se sama s malým dítětem.
V současné době se stále spekuluje o tom, komu patří Ivetino srdce. Občas bulvární média přinesou žhavou „tutovku“, ale jak se zdá, nic vážného se ještě z ničeho nevyklubalo. Navíc Iveta prohlašuje, jak touží po dalším dítěti. Nedávno si koupila vysněný domek za několik milionů na okraji Prahy a noviny byly plné fotografií Ivety a jejího synka Artura, jak se již stěhují do ještě nedodělaného nádherného domu. Na veřejnost pronikly informace o jejím vážném vztahu s jistým podnikatelem Černohubým, dokonce s ním Iveta měla údajně bydlet v novém domě. Ladislav Štaidl se o něm prostřednictvím Blesku vyjádřil, že je to dost pochybná osoba a že se o něj bude zajímat, pokud bude s Ivetou žít, protože se bude účastnit jako její nový partner na výchově Artura. Jak to ale s láskou a tímto pánem dopadlo, zeptejte se samotné Ivety.
Iveta Bartošová se narodila v roce 1966 jako mladší ze dvojčat. Má ještě sestru Ivanu, která je o 15 minut starší a o dva roky staršího bratra Lumíra. Jejím osudovým setkáním bylo spojení s Petrem Sepéšim, který bohužel tragicky zahynul při autonehodě. Nazpívali spolu píseň Knoflíky lásky, která byla ve své době megahitem a vynesla Ivetu k vrcholu hvězd. Po smutném rozdělení páru se Ivety ujal Ladislav Štaidl, její druhý osudový muž, který se jí postupem času stal i životním druhem a managerem. V roce 1986 pod jeho vedením suverénně zvítězila v anketě Zlatý slavík.
V dnešní době se stala Iveta také stálicí průměrných zábavných show televize Nova. Vedle skupiny Šlapeto byla skoro ve všech divácky oblíbených Novotách a teď, jistojistě jí spatříme i v předělaných Dobrotách. Nic naplat, diváci a fanoušci musí mít své hvězdy neustále na očích. I když jsou někdy převlečené za Nastěnku či jinou přihlouplou, ale známou postavu.
Chcete se o Ivetě dozvědět víc? Neváhejte a položte jí otázku. Zeptejte se jí na všechno co, vás zajímá. Je Iveta sexy žena? Má ráda dominantní muže? Potřebuje je ke svému životu? Co pro ní znamená úspěch? Našla partnera a možná otce svého dalšího dítěte? Nechala by se vyfotit nahá? Dostala už takové nabídky? Kdo je její vzor? Líbí se jí mladší muži? Otázky jí můžete pokládat už teď, ve středu v poledne se připojte a ona vám on-line odpoví!
Reklama