Jeden z nejostřeji sledovaných hollywoodských starých mládenců – George Clooney – má prý zase nové děvče. Poté, co se o něm povídalo, že má pletky s právě se rozvádějící Nicole Kidman a taky britskou modelkou Lisou Snowden, údajně se teď schází s vycházející hvězdou filmového nebe. Tou není nikdo jiný, než Renée Zellweger, představitelka hlavní role v jednom z nejpovedenějších filmů letošního roku „Deník Bridget Jonesové“.
Ta se sice měla vdávat za komika Jima Carreye, se kterým rok chodila a s nímž byla také (podle bulvárního tisku) zasnoubena. Teď je ale všechno jinak. Její srdce v tuhle chvíli zřejmě patří hezounovi s hlubokým pohledem a efektně prošedivělými vlasy - docela rozdíl po „šaškovi“ Jimovi, co? Podle neověřených informací z okruhu Georgeových známých se prý milenci scházejí více než měsíc. Sice se svá dostaveníčka pokoušeli tajit a scházeli se pouze v Georgeově domě v Hollywood Hills, místo aby si vyšli někam do města, přesto se to, jak vidět, provalilo.
Jeden z hercových známých, Tommy Hinkley, se nechal slyšet, že se mu zdá, že Clooney tenhle románek nebere příliš vážně a že ze všech bytostí na světě stejně nejvíc miluje svého mazlíčka, pupkaté prasátko. Přitom prý je Renée tak skvělá ženská! Takže Tommy doufá, že to ještě nějak dopadne, protože (jak on sám říká) je skvělé být zamilovaný…
Reklama