Chodí na gympl, je jí 17 a vypadá jako obyčejná moderní holka. Ale není to jen tak obyčejná holka. Je to zpěvačka se zajímavým hlasem, která vydala už před rokem a půl svoji první desku a jejíž tatínek není nikdo jiný než ten Michael Kocáb. Natálie Kocábová je v showbusinessu jako doma – vystupovala v televizi, natočila desku, koncertovala a teď v říjnu se chystá vyzkoušet si zase něco nového. Nahradí Zuzanu Norrisovou v roli Hanky v muzikálu Starci na chmelu. Chcete si s Natálkou popovídat on-line? Budete mít šanci tuhle středu přesně v poledne!
Natálie to nemá lehké, stejně jako jiné dcery slavných otců je se svým tátou Michaelem často srovnávána a kritika si také smlsla na tom, že její deska Fly Apple Pie je „rodinný podnik“, protože skoro všechny písničky napsal Natálčin otec Michael (a je to fakticky slyšet) a otextovala její maminka, Američanka Marsha. Spolupráci s tátou popisuje Natálie jako tuhou diktaturu a prý se při nahrávání docela hádali. Pro Natálii ale natáčení desky nebylo prvním setkáním s mikrofonem, před několika lety vystupovala v pořadu Dády Patrasové Baby studio a natočila s ní i několik písniček. (Jen tak pro zajímavost – první CD Natálie Kocábové vyšlo 1. 1. 2000, tedy v den, kdy se poprvé na internetu objevil váš magazín Žena-in.cz :-))
Už brzy budete mít možnost vidět Natálku Kocábovou v muzikálu Starci na chmelu, kde vystřídá v roli Hanky Zuzanu Norrisovu. Budou teď tedy s Luckou Vondráčkovou ve Spirále hned dvě dcerky slavných tatínků. Která se vám jako Hanka líbí víc? Natálii budete mít možnost vidět na vlastní oči na pódiu od 18. října, kdy proběhne obnovená premiéra Starců. Jaká bude nová Hanka? Proslýchá se, že její velkou předností je to, že je přirozená a vlastně ani tak nehraje, jako prostě je. Role zamilované sedmnáctky jí sedne o to líp, že jí těch bláznivých sedmnáct opravdu je a taky proto, že se přiznala, že Michal Kozelka (Filip) se jí líbí jako kluk. Momentálně je ale Natálka volná, její poslední láska je už láskou minulou a na tu novou se teprve čeká. Pokud si na někoho Natálie teď právě myslí, tak je to jen a jen její tajemství…
Chcete se dovědět o Natálii Kocábové víc? Zajímá vás, jak moc ovlivnil její přístup k muzice její slavný hudební táta? Jestli se doma vedou války ohledně hudby? Jestli je Michael přísný otec? Koho Natálie miluje? Jak nese to, že se o ní říká „to je ta od Kocába“? Co chce dělat, až dostuduje gympl? Na tohle a na hodně dalších věcí se můžete zeptat on-line ve středu v poledne a nebo svou otázku pošlete už teď a Natálka vám ve středu odpoví.
Reklama