Když jsme minule pozvali herce a moderátora Jana Čenského na náš on-line rozhovor do internetové kavárny Electra na Rašínově nábřeží v Praze, byl zrovna svátek svatého Valentýna. Tehdy se proti nám spikla technika a rozhovor i přes veškerou snahu neproběhl. Honza se ani moc nezlobil, že jsme ho vytáhli do centra Prahy zbytečně, byl milý a usměvavý, ostatně jak on už to umí. Ale tentokrát to snad vyjde. Druhý pokus on-line vyzpovídat Jana Čenského máte tuto středu v poledne.
Určitě si ho pamatujete z televize hlavně jako pohádkového prince, ale také si snad vzpomínáte na roli nafoukaného tenisty ze seriálu Zkoušky z dospělosti nebo na roli protivného primáře Bohaty v seriálu Život na zámku. Jan Čenský hraje s Pražskou divadelní společností po celé republice, moderuje televizní pořad Splněná přání a také byl úspěšným průvodcem soutěží Miss ČR. Při moderování už taky zažil pořádné trapasy, jako třeba ten se skupinou Lunetic. Když uváděl jakýsi teenagerský pořad v Liberci, byl prý Honza Čenský pořádně zaskočen fanatickými projevy fanynek, které házely na pódium doslova všechno možné, včetně dámských kalhotek…
O Janu Čenském, který je narozen ve znamení býka, se ví, že má rád děti. Nejen svého Matyáše, jemuž je příkladným tátou a snaží se s ním být co nejvíc, ale třeba taky dětičky dlouhodobě nemocné, se kterými chodí chatovat na jejich server www.majaky.cz. Před dvěma lety natočil CD Honzova Dávej bacha hitparáda s písničkami zaměřenými na dopravní výchovu dětí.
Ať už hrál prince, klaďáky, záporáky nebo stál na pódiu jako moderátor společenských akcí a soutěží Miss, vždycky měl a má úspěch. Chlap s úsměvem správňáka, vášnivý sportovec a starostlivý táta – to je herec Jan Čenský. Chcete se o něm dozvědět víc z jeho soukromí? Zajímá vás, co si Honza myslí o lásce, o nevěře, jaké jsou Missky zblízka, jakou roli by si rád zahrál, jestli se mu dobře žije na vesnici? Posílejte své dotazy už teď nebo se připojte k rozhovoru ve středu v poledne.
Reklama