Na všechny, kdo považovali ani ne tříleté manželství herečky Kate Winslet a režiséra Jima Threapletona za naprosto ideální ukázku rodinné pohody, zapůsobilo jako šok prohlášení hereččina mluvčího, který v pondělí oznámil, že se ti dva rozcházejí. Asi aby předešel dohadům o možném milenci či milence, dušoval se mluvčí Garlock, že na této rozluce nemá podíl žádná jiná osoba a že vše probíhá v přátelské a vstřícné atmosféře.
Dobrá…můžeme tomu věřit, ale taky nemusíme. Pětadvacetiletá Kate, kterou na výsluní popularity vynesla její role Rose v kasovním trháku Titanic, se po celou dobu svého krátkého manželství oháněla řečmi, že klid a pohoda rodinného krbu bude pro ni vždy přednější než kariéra. Fráze? Je pravda, že spolu s manželem loni zakoupili venkovské sídlo na jihu Anglie za něco přes milion dolarů, kde doteď společně vychovával ani ne roční dcerku Miu. Ale taky je pravda, že Kate se filmování nijak extra nevyhýbá a měla by se brzy objevit ve špionážním thrilleru z období druhé světové války „Enigma“.
Ale zpátky k rozpadu jejího manželství. Určité náznaky nespokojenosti byly patrné i v rozhovorech, které poslední dobou poskytla britskému tisku, kde se vyjadřovala v tom smyslu, že dítě určitě upevňuje vztah mezi lidmi, kteří se mají rádi, ale že péče o miminko je taky někdy pořádná fuška. Že by klasická krize mladého manželství, do kterého „vpadlo“ mimino? Nebo je v tom – navzdory tiskovému prohlášení - ještě někdo jiný?
Reklama