Půvabná a šťastně rozvedená rusovláska Nicole Kidman se alespoň v tomto smyslu vyjádřila minulý týden na své tiskovce v Benátkách, kde se objevila, aby podpořila svůj nový film „The Others“. Na otázku ruského novináře, zda se ztotožňuje s Čechovovými hrdinkami, které dávají přednost vysokým mužům, odpověděla Nicole bleskurychle: „Najdu si vysokého chlapa!“ To celkem koresponduje s její odpovědí v nedávném rozhovoru pro televizi, kde na narážku, že její bývalý (superstar Tom Cruise) byl o kousek menší než ona, reagovala: „Aspoň teď můžu konečně nosit vysoké podpatky!“
Zdá se, že Nicole vzbudí rozruch všude, kde se objeví. Ani její příjezd do Benátek nebyl zrovna nenápadný. Cestou do hotelu Cipriani zažila Nicole vskutku ďábelskou jízdu kanály, když se řidič jejího vaporetta pokoušel setřást osm loděk k prasknutí naložených fotografy a novináři, kteří chtěli stůj co stůj pořídit žhavý materiál pro své chlebodárce. Zhruba v polovině cesty však byla divoká plavba přerušena strážci pořádku, kteří přísně kázali zpomalit rychlost. Zdá se, že i na benátských kanálech platí nějaká pravidla a že tamní doprava není žádný holubník. Přesto se nakonec australská hvězda dostala v pořádku do hotelu, i se svými 22 zavazadly, jak neopomněli zdokumentovat přítomní novináři.
Na tiskovce se samozřejmě přetřásala i její dosavadní a budoucí kariéra. Nicole prohlásila, že úspěch, který zaznamenala v USA každopádně ovlivnil pohled, jakým se na ni lidé dívají. „Můj život to nijak zásadně nezměnilo, ale rozhodně jsou teď pro mě mnohé věci dostupnější,“ řekla kosmopolitní herečka, která se právě chystá natáčet v Dánsku pod taktovkou osobitého režiséra Larse von Triera.
Reklama