Bývalý americký prezident Bill Clinton a „Hannibal kanibal“ Anthony Hopkins se postarali o vzrušení mezi turisty trávícími svou dovolenou v Rio de Janeiru. Oba bělovlasí pánové oděni do ležérních kraťasů a triček se byli počátkem týdne – následováni davem fotografů a bodyguardů – projít po mondénní riodejaneirské promenádě na pláži Ipanema.
Ačkoli Clinton byl v zemi tak trochu pracovně, neboť měl v úterý přednášku o globalizaci na univerzitě v Sao Paulu, oba slavní turisté si svůj pobyt pořádně zpestřili. Ne, nevíme nic o tom, zda se snažili balit některou z místních opálených krasavic. Co je ale taky poměrně zajímavé je to, že jejich kroky po promenádě směřovaly do butiku s plážovými oděvy Blue Man, kde se pánové jali prohlížet a nakupovat snad nejpopulárnější brazilský artikl – bikiny.
Podle našich informací tam Bill Clinton utratil 113 dolarů za dvoje bikiny a tři sarongy. O tom, pro koho je kupuje, se údajně nezmínil. Takže nezbývá jen čekat, zda se v nich brzy někde objeví Hillary nebo Clintonovic dcerky… Dá se ale rozhodně předpokládat, že tyto dámy zachovají určitou prudérii, tolik typickou pro americký kontinent, a nesejmou na pláži vrchní díl plavek, jak před pár dny (k radosti bulvárního tisku) neprozřetelně učinila nejpopulárnější česká politička.
Reklama