Až si půjdete v Americe koupit kondom a na krabičce uvidíte obrázek popové hvězdy Madonny, asi si pomyslíte, že to ta holka s tou propagací už nějak přehání. Ale všechno je jinak. Madonna z téhle popularity není nijak nadšená a hádá se s americkým výrobcem kondomů a erotických předmětů o to, aby tyto výrobky stáhl z prodeje. Jenže asi jí to nebude nic platné, protože firma si práva na užití hambatých fotek, které zpěvačka nafotila v roce 1979, legálně koupila od jiné společnosti, která je získala přímo od fotografa Martina Schreibera.
Kondomy s Madonninými obrázky jsou v USA novinkou, ale v Evropě a USA se už údajně prodávají nějaký čas, a to velmi dobře. Společnost CondoMania tedy koupila práva pro Ameriku a hodlá tyto hvězdné ochrany prodávat v New Yorku a po internetu - a to i přes to, že zpěvaččini právní zástupci už v červnu napsali vedení firmy dopis, aby nic, co by mělo souvislost s Madonnou, do prodeje nedávali.
Adam Glickman, prezident a zakladatel společnosti CondoMania však říká: „Vždycky bylo naším posláním upozorňovat naše zákazníky na důležitost bezpečného sexu a pokud nám v tom pomůžou třeba kondomy s obrázkem Madonny, pak je rozhodně budeme prodávat a propagovat.“
Schválně, jestli se naši výrobci poučí za mořem a přijdou na český trh například s kondomy s obrázkem Heleny Vondráčkové či Karla Gotta… :-)
Reklama