Úterní Super otiskl fotografie místopředsedkyně poslanecké sněmovny Petry Buzkové s odhaleným poprsím. Jsou to fotky z chorvatské pláže, kde byly, samozřejmě bez vědomí naší nejpopulárnější, političky pořízeny.
Publikace těchto snímků doslova otřásla českou mediální scénou, protože něco takového je tu úplně poprvé a podle deníku MF Dnes by fotografie nahého politika neotiskla valná většina novin a časopisů v západní Evropě.
Bulvární tisk nás denně krmí fotografiemi poloodhalených a odhalených hvězd z oblasti šoubyznysu. Děje se to tak u nás i všude po světě a nikdo neprotestuje – naopak, kdo chce v tvrdé konkurenci obstát a prosadit se, ochotně obětuje část soukromí a vystaví objektivu bulvárních fotografů doslova všechno.
Dobrovolně zmedializované poprsí šoubyznysové hvězdy je věc jedna a tajně vyfocená odhalená ňadra seriózní političky je věc druhá. Podle slov mediální ředitelky Superu zajímá nahá Petra Buzková celý národ. A nás zajímá, jak se na to díváte vy?
Je etické takové snímky fotografovat a publikovat? Zajímá vás osobně, jaká má Petra Buzková prsa? Jsou podobné fotky za hranicí dobrého vkusu? Je možné položit na oltář prodejnosti všechny morální zásady? Napište nám svoje názory!
Reklama