I když se slavným a krásným ženám obvykle daří v práci, v soukromém životě už to nebývá tak dokonalé. Lásky se počítají na dny a měsíce a když už si někoho vezmou, dost často to stejně končí rozvodem. Příkladem za všechny může být i nedávný mediálně provařený krach manželství Nicole Kidman, která se teď učí žít jako „single“ a prý ji to docela baví. Stejně je na tom třeba taková Julie Roberts nebo Meg Ryan. Jsou samy a užívají si to. Navzdory tomu, že na svobodnou ženu jejich věku se každý dívá s kapkou podezření, že je „nějaká divná“, zatímco dlouholetí staří mládenci jako George Clooney jsou naopak pokládáni za „zajímavé“ a „v pohodě“.
Meg Ran je ale v pohodě taky. Jak napsal časopis People, nechala se devětatřicetiletá hvězda slyšet, že to není nic lehké najít chlapa, když si ženská chce být opravdu jistá, že je to ten pravý. „Takoví totiž nepadají ze stromů,“ dodala.
Každopádně si půvabná Meg nedělá vrásky a raduje se ze svobodného života. Její přátelé to kvitují s povděkem a říkají: „Vážně si to užívá. Nikdy předtím totiž nebyla sama. A má teď fakt skvělej život!“ Asi má. Svědčí o tom i to, že si koupila v New Yorku pěkně rozměrnou nemovitost, do které vrazila devět milionů dolarů, kterou hodlá proměnit v bydlení pro svobodnou a nezávislou dámu. Přijala také pozvání na včerejší mastňáckou luxusní plavbu lodí z Helsinek do Sankt Petersburgu, které se účastní mimo jiných celebrit také Tom Hanks, Paul McCartney a Mick Jagger a kterou uspořádal spoluvlastník Microsoftu, miliardář Paul Allen.
No řekněte, jestli není paráda být slavná a svobodná?
Reklama