Není mužnějšího nápoje, než je pivo. Není mužnější muziky, než je rock. Není mužnější zábavy, než obdivovat vnadné ženy (třeba na internetu). Proto není divu, že internetový server www.beer.com nabízí mužům nejen z Ameriky, ale z celého světa zábavu i poučení týkající se takových stěžejních životních záležitostí, jako jsou pivo, ženy a hudba :-)
Patronkou projektu pro začínající kapely, jehož pořadatelem je právě www.beer.com, nazvaného „Jam with Pam“ je půvabná sexy blondýnka Pamela Anderson. Ta také zasedla v čele poroty (mimo jiné byla mezi porotci Pamelina kolegyně z V.I.P Natalie Raitano), která vybírala ze stovek hudebních skupin tu, co dovede nejlíp jamovat.
Nakonec to vyhrála partička Sqeezetoy, o které Pam řekla: „Museli jsme vybrat Squeezetoy, protože oni opravdu vědí, jak se jamuje. Myslím, že jsou nejžhavější novou kapelou široko daleko…“ Pamela ale v této soutěži nebyla jen porotcem, ale také odměnou. Mladí rockeři ze Severní Karolíny, jejichž tvorba bývá přirovnávána k Rage Against the Machine nebo Limp Bizkit, vyhráli nejen účinkování před více než 30 tisíci lidí na rockovém festivalu v USA a vydání vlastního CD, ale také setkání s blonďatým zázrakem Pam. Ta je, jak se zdá, i se zmenšeným poprsím, stále idolem pánů i hochů. Jak to výstižně řekl zpěvák kapely Jason Martin: „Všechny ty věci, co jsme vyhráli, jsou úžasný, protože každá kapela chce hrát před tolika lidma a natočit desku. A Pamela je Marilyn Monroe dneška a já jsem její velkej fanda!“
Reklama