Ta mladá žena, která včera v poledne přišla do internetové kavárny Electra na Rašínově nábřeží, vůbec ničím nepřipomínala holčičku Darinku, jejíž duet s Karlem Gottem před více než patnácti lety dobyl rádia. Štíhlá nevtíravě elegantní blondýnka v džínách a brýlích si objednala střik jablečného džusu se sodovkou a už se hrnula k počítači - očividně zvědavá, jaké otázky dostane. Byly všelijaké. Od milých přání, přes dotazy na kapelu a na restauraci Duplex, jejíž je Dara spolumajitelkou, až po dotěrnější otázky na soukromí a také na její - v tisku tolik probíranou - plastiku prsou.
„Cítím se teď víc žensky a taky se mi rozšířil výběr oblečků,“ pochvalovala si Darina své nové vnady, které ji, jak také odpověděla na jeden z dotazů, stály 70 000 korun. „O dalším zvětšení ale už neuvažuju,“ usmála se. Na dotazy ohledně jejího viditelného zeštíhlení řekla, že pro svoji štíhlou linii dělá to, že chodí dvakrát týdně plavat, 20 minut v kuse dva až třikrát za sebou, a jinak hodně tancovat. Když se jí někdo ze čtenářů ptal, zda má na těle tetování nebo piercing, prozradila, že má kolem levého kotníku pět slonů.
Darinka jako každá žena ráda nakupuje, nejvíc utrácí za dárky pro přátele a rodinu, kupuje si ráda boty a kosmetiku a na nákupy značkového oblečení si občas vyrazí do Paříže nebo do Los Angeles. Také ráda nosí sportovní oblečení značky Styx (firma jejího přítele). Má ráda luční květy, její přítel jí ostatně nosí každý měsíc pugét v den, kdy se seznámili. A to už bylo před dvěma lety! Ona mu na oplátku každý měsíc kupuje tričko nebo cédéčko.
Darina ráda cestuje a řekla, že za deset dní odlétá se svým přítelem, Simonou Krainovou a jejím Alexem na dovolenou na Ibizu. Jinak prý má ráda spoustu míst na světě, hlavně Bahamy a Finsko. Také řekla, že je ještě hodně míst, která musí objevit.
Dara Rolins chce být hlavně zdravá a zamilovaná, právě teď má spoustu práce s novou deskou, která by měla vyjít v únoru, pak se chystá natáčet v Americe a dokonce připustila, že by se ještě mohla dát znovu dohromady partička Sexy Dancers. O Danovi Bártovi doslova řekla, že ho upřímně zbožňuje a že je to skvělej a moc talentovanej kluk.
Chcete vědět, kde Darině nejvíc chutná, jak je to s jejím kamarádstvím se Simonou Krainovou, jestli je žárlivá a jaké jsou její životní sny a plány? Přečtěte si kompletní znění včerejšího on-line rozhovoru!
Reklama