Kdo by neznal bývalou slovenskou zpěvačku, dnes už českou Daru Rolins, dříve dětskou hvězdu Darinku Rolincovou? Tak ta bude ve středu přesně ve 12.00 hostem našeho on-line rozhovoru, který připravují Žena-in.cz a Novinky.cz !
Darinka okouzluje svým pronikavým hláskem českou pop-music již celá léta. Nejvýše jí asi vynesl hit, který zpívala jako malá holka s věčným zlatým slavíkem Karlem Gottem – Zvonky štěstí jako úžasný duet. Byla slavná, úspěšná a žádaná. Po revoluci nastoupila s pomocí Jiřího Korna na hudební scénu jako mladá, sexy zpěvačka, která je jednou nohou v Americe a dělá hudbu, která nemá s dětskou Darinkou vůbec nic společného. Přestěhovala se do Čech, zpívala česky a anglicky, desky točila v Americe. Začala se zúčastňovat i veřejného života k všeobecné radosti bulvárních a společenských časopisů.
V současné době kromě zpívání otevřela klub Duplex, kterého je majitelkou. Po hlavě se vrhla do víru muziky, která frčí. Vystupuje v klubech s dýdžejem Tvyksem. Má již delší dobu přítele, o rok mladšího Petra Vlasáka, který má firmu na pánské spodní prádlo značky Styx. Darina otevřeně přiznává, že si nechala udělat plastiku poprsí, s úsměvem dodává, že se chystá ještě na menší opravu nosu. Nestydí se za nová krásná prsa, naopak je doporučuje všem ženám, které o tom uvažují a chtějí si zvýšit sebevědomí. Jako perličku na sebe v jednom bulvárním časopise prozradila, že v noci spí nejraději v pánských trenýrkách Styx, poprvé to vyzkoušela, když byla sama doma a vzala si je na sebe a zjistila, jak jsou úžasně pohodlné.
Darina o sobě říká, že se nedokáže vracet do rozpadlých vztahů. Pokud s někým jednou chodila, je pak prý konec na vždy. Darina se líbí a líbila mnoha mužům. Známý je její vztah se Sagvanem Tofim, který si nakonec nedokázal vybrat mezi Darinou a topmodelkou Simonou Krainovou. Skončilo to tím, že se Darina se Simonou skamarádily a dodnes jsou nejlepší kamarádky. Dokonce takové, že si na večírcích někteří údajně myslí, že jejich vztah je víc jak kamarádský. Darina to prý nikomu nevyvrací, i když to není pravda, protože jakmile někdo začne něco vyvracet, okolí si to prý myslí ještě víc. Z jejích předchozích pracovních setkání s muži se o ní šuškaly drby ve spojitosti s Ladislavem Štaidlem, Karlem Gottem, Jiřím Kornem… Co je ale na tom pravdy, to se musíte zeptat samotné Dariny, až bude on-line.
Má ráda zvířata, hlavně psy, na kočky má prý bohužel alergii. Donedávna bydlela v pronajatém domečku, dnes bydlí na půdě a šetří si na vlastní domek. Nesnáší cvičení, na cvičících nástrojích, které má doma její přítel, prý jen utírá prach. Rodinu zatím neplánuje, ale považuje přítele Petra Vlasáka za bezva chlapa pro život. Dokonce je s ním schopná mluvit i o dětech, ale vbrzku prý žádné nebude.
Pokud vás Darina Rolincová zajímá, zapojte se do on-line rozhovoru, který proběhne ve středu v poledne. Klidně se jí ptejte už teď a ona vám ve středu odpoví!

Reklama