Ačkoliv půvabné blonďaté hvězdě světového tenisu Anně Kurnikovové je teprve dvacet let, už se o podruhé mluví o její svatbě. Před rokem napsal britský Mirror, že si Anna bere ruského hokejistu Pavla Bure, který hraje za Florida Panthers, ale oba údajní snoubenci tuhle zprávu vzápětí dementovali. Teď se zase Sun nechal slyšet, že se Anna začátkem července v Moskvě tajně provdala za jiného ruského hráče působícího v americké NHL – Sergeje Fedorova z Red Wings Detroit. List dokonce citoval ženichovu matku Natálii, která prý řekla: „Byl to moc pěkný obřad. Jsem velmi šťastná, že je Anna mou snachou.“
Otec údajné nevěsty Sergej Kurnikov ale na četné dotazy novinářů odpovídá, že je mu na nic z těch věčných dohadů o svatbě a že ho to už vážně otravuje. Anna prý se rozhodně nevdala a už vůbec ne tento měsíc v Moskvě, kde se nevyskytla od loňského listopadu. Její otec prohlásil, že Anna je na Floridě a začíná trénovat po zranění levé nohy, které jí potkalo na začátku roku.
„Mluvil jsem s ní po telefonu a myslím si, že byla pořádně překvapená, když jsem jí o tomhle posledním drbu řekl,“ uvedl pan Kurnikov. K údajnému vyjádření paní Fedorové o úžasné svatbě dodal, že nechápe, jak by mohla paní Natálie hovořit o svatbě jeho dcery v Moskvě, když podle jeho informací pobývá se svým synem v Detroitu.
Reklama