Málokteré televizní moderátorce se dostává tolik pozornosti médií a veřejnosti, jako je tomu u atraktivní sexbomby Lucie Borhyové, která s o nic méně atraktivním kolegou Reynoldsem Korantengem uvádí Televizní noviny na Nově. A právě tato dívka, která se před nedávnem doslova přes noc stala hvězdou, bude hostem dalšího on-line rozhovoru, který pro vás připravují magazíny Zena-in.cz a Novinky.cz.
O Lucii se už od prvních minut jejího moderátorského života lecos šuškalo. Že chodí s ředitelem Nova Vladimírem Železným, že je jeho chráněnkou, že má být novou moderátorkou Peříčka po Janě Štefánkové, že je to prostě taková normální blondýnka, která se vyšvihla díky svým vnadům… Co je na tom pravdy? Zeptejte se Lucie sami. Ve středu v poledne máte jedinečnou šanci!
Lucie se narodila ve znamení Berana a sama o sobě říká, že si nerada nechává radit. Žije se svým o dvanáct let starším přítelem Alanem Babickým, který pracuje v marketingu a je vášnivým amatérským golfistou. Spolu s ním s Lucie k tomuto sportu také dostala a je nejenom ozdobou zeleného trávníku, ale také sama golf poměrně úspěšně hraje. Kromě toho ráda chodí do přírody a z dalších sportů jí oslovuje tenis, jízda na kole a lyžování. Jinak jako jiné mladé ženy ráda nakupuje, chodí s přáteli na kávu nebo na oběd, chodí cvičit a miluje cestování. Říká o sobě, že je někdy až příliš upřímná a otevřená, protože nesnáší lež, faleš a přetvářku. Přesto, že o ní bulvár s potěšením píše, ona se snaží všechny tyhle zprávičky přejít s úsměvem, protože prý nemá cenu se kvůli tomu rozčilovat.
Chcete vědět, co si myslí Lucie Borhyová o televizi, lásce, nevěře, žárlivosti, kráse, blondýnkách? Kam se chystá na dovolenou, jaká jídla má nejradši, zda je doma za hospodyňku? Jestli plánuje svatbu nebo jaké cíle si stanovila ve své práci? Ptejte se ve středu v jedenáct on-line a nebo svou otázku pošlete už TEĎ!
Reklama