Bývalé členky superslavné dívčí kapely Spice Girls jsou pěkní diblíci. Naposledy to ve středu večer v Římě předvedla Geri Halliwell, dříve rozpustilá zrzka Ginger Spice, dnes opravdická sexy blondýna. Její vystoupení bylo zlatým hřebem slavné módní události „Donna Sotto le Stelle“ (Žena pod hvězdami), která tradičně zakončuje letní přehlídkovou sérii představující kolekce věhlasných návrhářů pro podzim a zimu 2001 - 2002.
Geri přiskotačila na proslulé Španělské schodiště v černých minitrenkách a černém přiléhavém topu doprovázena podobně spoře oblečenými tanečnicemi a vystřihla tam mimo jiné svůj poslední hit „Scream if you wanna go faster“, to vše doprovázeno erotickými tanečními kreacemi. Právě těmi, které před několika týdny doslova vzbudily pobouření při jejím londýnském vystoupení. Aby toho ale nebylo málo, rozparáděná Geri zakončila svůj výstup skokem do historické fontány na úpatí monumentálního schodiště. Tento akt nakonec přítomné Italy rozpálil ještě víc než celé její sexy představení. Ne, že by tak milovali pohled na promáčené blondýnky, ale proto, že koupání v památkách, jako je Berniniho fontána, je v Itálii zakázáno zákonem. Geri však ani tohle faux pas nevyvedlo z míry. „Italové mi řekli, že to můžu udělat,“ prohlásila prý.
Úspěšná pop star Geri si tímto činem každopádně u konzervativních Italů, kteří nade vše ctí tradice, moc velké očko neudělala… Snad jí to ale odpustí, vždyť je přece tak hezká, tak svůdná a tak pěkně zpívá.
Reklama