Hostem včerejšího on-line rozhovoru magazínů Žena-in.cz a Novinky.cz byla hvězda, která oslovuje už několikátou generaci posluchačů. Zpěvačka Hanka Zagorová přišla do internetové kavárny se svým mladým kamarádem Mírou, který vytvářel její internetové stránky, a tak byl tím správným „garde“ pro on-line rozhovor. Paní Hana byl milá a příjemná, ačkoliv jí po klábosení s našimi čtenáři a čtenářkami čekala dost nepříjemná záležitost: návštěva zubaře, kterého se – jako kdokoliv z nás – hrozně bála…
Co na sebe v rozhovoru prozradila? Že je maniak na sladkosti, zejména hořkou čokoládu a višně v čokoládě, ale třeba taky indiánky nebo meruňkové knedlíky. Má ráda skoro všechna jídla kromě mozečku, skopového a králíka. Na otázku, jestli dodržuje dietu svého muže Štefana Margity odpověděla, že tahle francouzská dieta na ní nezabrala a že ona hubne tak, že jí mrkev s umělým sladidlem a citronem. Do posilovny prý nechodí, protože jí nebaví cvičení na strojích. Z pohybu má nejraději tanec. Momentálně by prý ráda shodila tři kila. Také teď byla párkrát na solárku, protože se s manželem chystají na dovolenou na Kanárský ostrov Lanzarote a bílá pleť podle ní v plavkách nevypadá dobře.
Hodně otázek směřovalo k osobě Hančina muže Štefana, o kterém zpěvačka prohlásila, že na něm obdivuje všechno kromě lvovské prchlivosti a hodinových telefonátů. Devítileté manželství s ním označila jako senzační a řekla, že se dohadují jedině při natáčení Hogo Fogo, jinak je prý u nich doma klid. „Já si myslím, že každý člověk na světe má někde schovanou tu svojí lásku na celý život, ale nemyslím si, že jí každý potká. Ale přeji to všem! Ostatně času je dost, já jsem poznala Štefana až ve svých 46 letech,“ řekla Hana Zagorová.
Také došlo na obligátní témata zpěvaččiny vážné nemoci – paroxysmální hemoglobinulie, což je vlastně vzácný druh anémie. „Nejhorší je se se stavem věci vyrovnat a naučit se s nemocí žít. Ostatně to radí i doktoři,“ řekla Hana Zagorová v rozhovoru. „To onemocnění je na celý život, takže když řeknu, že je nezměněno, je to vlastně dobrá zpráva! Díky bohu za ní.“ Mluvilo se i o dětech, nezdařené adopci, smířením s tím, že nemá vlastní, i o tom, že svoji lásku k dětem H. Zagorová dává najevo tak, že pomáhá dětem z dětských domovů.
Chcete vědět, co si Hana Zagorová myslí o Petrovi Kotvaldovi, Vlastimilovi Harapesovi, Marii Rottrové, Heleně Vondráčkové nebo Veronice Žilkové? Proč nemá psa? Jaký má vztah k internetu a mobilním telefonům? Jaký je život s operní hvězdou? Jestli pije raději pivo nebo šampaňské? Přečtěte si kompletní záznam rozhovoru ZDE!
Reklama