Blonďatá devatenáctka Britney Spears se nechala slyšet, že její připravovaná show, kterou má v listopadu vysílat HBO, bude šokující a mnohem víc „na hraně“ než cokoli, co dosud dělala. „Chci dělat věci, které nikdo ještě neviděl,“ prohlásila sebevědomá dívka, která si libuje ve vyzývavém chování i oblečení, čímž opět vyvolala ve svých skalních fanoušcích všeho věku mnohaslibné představy. Buď jak buď, zpěvačka označuje své připravované vystoupení za „událost“ a mimo jiné se proslýchá, že při něm má zpívat duet se slavnou kolegyní Cher. Divné, ještě nedávno byla jejím idolem Madonna…
Britney sice patří k nejmladší generaci hvězdiček showbusinessu a ráda se hrdí tím, že je ještě panna, přesto se ráda prohlašuje za dospělou. Například když říká, že nehodlá být dávána za příklad jako vzorňačka a že si ráda dopřeje nějakou tu skleničku. „Sem tam se napít je v pohodě. Nejsem už malá holčička. Ale nic nepřeháním. To si nemůžu dovolit,“ říká Britney.
Ať je to tak, nebo tak – Britney je stále středem pozornosti svých fanoušků na celém světě, kteří ji milují a zbožňují. Dokonce tak moc, že v červnu málem zrušili telefonní síť losangeleské policie, když dva přihlouplí lokální rozhlasoví moderátoři odvysílali falešnou zprávu o autonehodě, při které měla Britney zemřít a člen skupiny N´SYNC Justin měl být vážně zraněn a upadnout do komatu. Tato informace na několik dní zaměstnala spousty lidí, od policistů, přes novináře až po pracovníky hudebního vydavatelství, protože nešťastní fanoušci dnem i nocí žhavili telefony. Nakonec se pravda ukázala a oba rozhlasoví vtipálci byli po zásluze potrestáni.
Reklama