Další hvězdný pár je v troskách – rozchod po tříleté známosti minulý týden ohlásili Benjamin Bratt a Julia Roberts. Jejich mluvčí sice řekl, že rozchod nezpůsobila žádná “třetí osoba”, ale přesto se ihned začaly šířit zvěsti, kdo s kým svému partnerovi údajně zahýbal. První na mušce byla Julia, která právě natáčí film Ocean´s Eleven s Bradem Pittem a Georgem Clooneym. Brad je ženatý, ale nezamilovala se Julia náhodou do Clooneyho? Nakonec je známá tím, že se dává dohromady se svými hereckými kolegy, jen namátkou – měla pletky s Liamem Neesonem, Dylanem Mc Dermotem, Ethanem Hawkem, Daniel-Day Lewisem, Jasonem Patrickem a Kieferu Sutherlandovi utekla přímo od oltáře. Nebylo by tedy možné, aby na ni zapůsobil šaramantní prošedivělý Clooney? Hypotéza je to lákavá, ale George Clooney ji obratem vyvrátil – vzkázal s typickou ironií do novin, že neměl čas rozbíjet svazek Benjamina a Julie, protože právě pracoval na zkáze manželství Toma Cruise a Nicol Kidman. Jako je totiž Julia proslulá zamilováváním se do spoluherců, je v bulváru George spojován s odluzováním přítelkyň, milenek a manželek.
Není-li v tom jiný muž (či jiná žena), co v tom tedy je? Podle všeho hlavně únava. Benjamin už dva roky Julii přemlouvá, aby si ho vzala a stálé odmítání prostě nikomu nepřidá. Navíc žít ve stínu superslavné přítelkyně a být známý jen jako “ten od Julie Roberts” taky není zrovna nejjednodušší. Vezmeme-li ještě v úvahu to, že Benjamin bydlí v San Francisku a Julia na opačném pobřeží, v New Yorku, začne být jasné, že za rozpadem páru nemusí nutně stát nevěra.
Benjamin už zřejmě neměl sílu nutit dál Julii do manželství, které je pro něj důležité, a Julia jako už mnohokrát dostala strach ze zákonného svazku. Poměrně prozaický konec lásky Nevěsty na útěku a svatbychtivého Benjamina.
Reklama