Je mladá, je krásná, je úspěšná. Sabina Laurinová je v současné době jednou z nejpopulárnějších mladých českých hereček, a to i přesto, že její doménou jsou spíš prkna, která znamenají svět, než mediálně vděčnější filmové plátno. Svoji hereckou kariéru začínala v Semaforu, hrála v Divadle na Starém Městě, v Divadle bez zábradlí, sedm let byla ve stálém angažmá v Divadle ABC, natočila několik filmů, mezi nimi i obě pokračování Troškovy pohádky Z pekla štěstí (role princezny Eufrozíny), je představitelkou Ofélie v Ledeckého Hamletovi v divadle Kalich, s Pavlem Trávníčkem moderuje pořad Do-re-mi, dabuje, natáčí rozhlasové inscenace a pohádky, například Princeznu se zlatou hvězdou na čele. Zkrátka, Sabina Laurinová toho stihne víc, než byste do tak křehké dívky řekli. Snad to bude tím, že je zrozena ve znamení berana…
Říká o sobě, že s postupem let se naučila stavět se k problémům čelem a naplno říct, co si o nich myslí. Po tatínkovi zdědila diplomatické vlohy. Ráda prý překonává překážky a přijímá výzvy – vždyť účinkování v muzikálu nebo moderování televizní soutěže byly pro ni také vlastně výzvou, aby zkusila něco nového. Zkusila a nelituje. Nechtěla by kvůli muzikálu opustit činohru, ani naopak. Každá práce, kterou dělá, Sabinu obohacuje a dává jí něco nového. Říká, že má štěstí na kolegy. Jednomu z nich dokonce patří její srdce, protože Sabinin přítel zpěvák Pepa Vojtek je zároveň i jejím kolegou v divadle Kalich.
Chcete se Sabiny Laurinové na něco zeptat? Zajímá vás, jakou roli by si chtěla v životě zahrát. Co ji těší a co jí naopak štve? Kam se chystá na dovolenou? Jestli plánuje rodinu? Jak pečuje o svou krásnou postavu? Ve středu ve 13 hodin budete mít šanci. Sabina Laurinová bude hostem prvního prázdninového on-line rozhovoru, který pro vás ve spolupráci k internetovou kavárnou Electra na Rašínově nábřeží připravují magazíny Žena-in.cz a Novinky.cz. Svoji otázku můžete položit už teď.
Reklama