Všechny bulvární noviny teď spekulují o tom, jestli čeká Jennifer Aniston miminko – jeden týden se píše, že ano, druhý týden to někdo popře. Ale nikomu to nevadí – každý článek, který se točí kolem “nejkrásnějšího muže planety” si své čtenářky najde, ať už je pravdivý nebo ne.
Každopádně, na založení rodiny se hvězdný pár zodpovědně připravuje. Nedávno společně vybrali a koupili nový dům, nebo spíše sídlo – vysněný Jennifeřin dům stál čtrnáct milionů dolarů, má obrovskou zahradu a deset ložnic, takže zaplnit ho dětmi nebude jen tak. Do nového se budou manželé stěhovat koncem července, kdy chtějí dům pokřtít velkolepou oslavou prvního výročí svatby.
Brad i Jennifer se k sobě pořád mají jako hrdličky a vypadají nadmíru šťastně, Bradovy fanynky ale tak šťastné nejsou – když je jejich idol v chomoutu, nemají už ani teoretickou šanci. Mohou se ale poučit pro příště – Jennifer totiž prozradila, co nakonec rozhodlo o svatbě. Brada nejvíc dostalo to, že s ním Jennifer prvních devět měsíců chození vůbec nespala. Jeden Bradův přítel řekl: “Bradovi stačilo kývnout prstem a všechny krásné holky kolem mu samy lezly do postele, mohl mít sex, kdy chtěl, a najednou mu někdo takhle dlouho odolával – musel o ní bojovat jako lev.” A vybojoval to. V únoru odjel s Jennifer do Acapulca a vrátil se zamilovaný až po uši. Jen byla podle něj naprosto neodolatelná, a tak ji vzápětí požádal o ruku. Prozatím happy end.
Reklama