Nedávno jsme psali, že herečka Courtney Love prožívá při natáčení svého nového filmu ve Vancouveru smolné období. Lehké to Courtney v Kanadě opravdu nemá – asi před měsícem potratila po tříměsíčním těhotenství, čelila žalobě za neplacení nájemného a kdosi jí ukradl šperky v hodnotě asi 100 tisíc dolarů.
Lehké to ale nemají ani Kanaďané s Courtney – místní obyvatelé protestují proti arogantnímu chování filmového štábu a nejvíc jim v žaludku leží právě blonďatá hvězda Courtney. Nedávno se třeba vyšla pobavit do místního klubu, ale dík své vrozené dispozici k exhibicionismu prostě nedokázala zůstat spořádaně sedět – vylezla na jeviště, přidala se ke zpěvákovi kapely, objednala všem přihlížejícím panáky (které ovšem posléze nezaplatila) a jako zlatý hřeb předvedla striptýz. Bohužel ho však nedokončila, protože ji s odhalenými ňadry rychle vyvedli pobouření pořadatelé. S nahotou vůbec nedělá Courtney žádné cavyky, do rozpaků uvedla i ostřílený štáb, když si v největším shonu uvědomila, že ji škrtí spodní prádlo a jen tak beze všeho si vyhrnula sukni, sundala kalhotky, zahodila je do kouta a pokračovala v hovoru.
Problémy má Courtney i s hotelem, poté co nezaplatila za nájem domu, se přestěhovala do hotelu Four Seasons a personálu dává pěkně zabrat. Pokoj, který normálně uklízí jedna pokojská půl hodiny, musí po herečce uklízet pokojské tři ještě déle. Prý to v něm vždycky vypadá jako po zemětřesení – vajgly po zemi, rozbité popelníky, prázdné lahve a krabice od pizzy a uprostřed toho všeho špinavé prádlo.
Courtney je prostě jako vichřice, zanechává po sobě spálenou zemi, lidé si stěžují, že je nezdvořilá, sprostá a naprosto nevypočitatelná. Courtney si stěžuje, že o ní nepečují jako o velkou hvězdu. Obě strany stojí nesmiřitelně proti sobě, jediným jejich společným zájmem je, aby natáčení rychle skončilo – Vancouver si oddychne od “té příšerné ženské” a Courtney od “těch uprděných Kanaďanů”.
Reklama