Britská modelka Lisa Snowdon je dokonalá kost, která svým půvabem ošálila i zapřísáhlého holywoodského starého mládence George Clooneyho. Jejich vztah je sice poněkud bouřlivý a oba milenci se už několikrát rozešli a zase sešli, ale pro George je Lisa stejně něco jako vážná známost - prošedivělý donchuán totiž neholduje trvalým svazkům a přesto s Lisou chodí už od loňského podzimu.
Lisa prostě ví, jak na něj. Její poslední trik je velmi rafinovaný – své dokonalé tělo ukáže Lisa čtenářům Playboye, což pomůže nejen jejímu kontu, ale také vztahu s Georgem. Ten sice všude tvrdí, že Lisa se může svlékat kde chce a že je mu to v podstatě jedno, ale žárlivosti se asi neubrání. Navíc si možná po prohlédnutí aktů své milenky na křídovém papíře uvědomí, jaký má doma poklad.
Lise tak jako tak spadne do klína poklad opravdový – nabídku Playboye přijala až napotřetí a sumu, která ji přesvědčila, nechce blíže pecifikovat. Lze ji ale dobře odhadnout – Pamela Anderson odložila před čtyřmi lety červené plavky za 450 000 dolarů, Farrah Fawcett oslňovala čtenáře svými vnadami za 750 tisíc a Naomi Campbell vynesla její nahota před dvěma lety dokonce jeden a půl milionu dolarů. Lisa prostě bude v balíku. A Georgeovi budou všichni chlapi závidět.
Reklama