Tuto středu bude hostem on-line rozhovoru, který vám přináší pravidelně magazíny Žena-in.cz a Novinky.cz pro změnu opět žena. Blondýnka s nesmělým pohledem, kterou vídáte na televizní obrazovce v půl osmé jako polovinu moderátorské dvojice Televizních novin, Nicol Lenertová. I když za pár let jí už bude třicet, Nicol stále vypadá jako rozpačitá a naivní dívenka. Je to její image, nebo je prostě taková? Popovídejte si s ní on-line a uvidíte!
Nicol sice pracuje v Praze, ale jejím domovem je stále Liberec. Jako dítě studovala tanec a balet, ale její kariéra dnes s tancem nijak zvlášť nesouvisí. Dívka, kterou si možná pamatujete z dob, kdy u nás běžela první reklama na vložky s křidélky, je dnes moderátorkou nejsledovanější televizní zpravodajské relace a s kolegou Karlem Voříškem bývá vídána nejen na obrazovce, ale také na mnoha společenských a kulturních akcích. Neznamená to ovšem, že spolu chodí. Oba jsou podle svých slov svobodní a nezadaní a když dostanou pozvání někam do společnosti, prostě je pro ně přirozené jít spolu.
Nicol je půvabná slečna, přesto se v souvislosti s ní už léta nehovoří o nějakém partnerském vztahu. Naposledy se její soukromý život probíral, když byl jejím partnerem po nějakou dobu slavný hokejista Jaromír Jágr. V rozhovorech v tisku se Nicol tématu svého privátního života nevyhýbá a odpovídá, že na soukromý život nemá moc času a zatím jí to tak vyhovuje. Kolegové o ní říkají, že je příliš nesmělá a stydlivá a dlouho jí trvá, než si někoho pustí k tělu.
Nicol má ráda jízdu autem, miluje hory a moře, zajímají ji záhady, horoskopy, numerologie a ráda si občas vyloží karty, aby věděla, co ji čeká. Říká se o ní, že nemá ráda změnu. Jaká vlastně je Nicol doopravdy? Naivní a plachá dívenka? Sebevědomá televizní hvězda? Čeká na svoji životní lásku, nebo už existuje někdo, na koho si myslí? Jaký je její vztah s kolegou Karlem Voříškem? Jaké má plány ve své práci i ve svém životě? Na tohle i na spoustu dalších věcí se můžete Nicol zeptat sami, a to ve středu 13. června v poledne. A nebo jí svůj dotaz pošlete dopředu už teď.
Reklama