Herečka Sandra Bullock je novým miláčkem Hollywoodu, má raráškovské jiskry v očích a pořád se směje na celé kolo – nakonec, má proč. Režiséři se o ni perou, honoráře závratně stoupají a Sandra se topí ve scénářích, ze kterých si konečně může vybírat a zapomenout tak na to, jak kdysi dávno dělala křoví slavnějším kolegům v béčkových detektivkách.
Hvězdné manýry ale Sandra ještě získat nestačila, vždycky se chová vstřícně nejen k hereckým partnerům, ale i k celému štábu, a svými drsnými vtipy všechny baví. Má v sobě prostě něco z postavy, kterou ztvárnila ve filmu Slečna Drsňák – je pěkně od rány, nebere si servítky a nehraje si na velkou dámu.
Dokazuje to i při natáčení svého nového filmu “Fool Proof” – když má nějakou pauzu, zaskočí na jídlo do hospody ve vesnici, kde se snímek natáčí, baví se s místními štamgasty, láduje do sebe rybu a mastné hranolky, mluví s plnou pusou a nakonec všechno po chlapsku spláchne pivem. “Pivo, hranolky a steaky – to je moje dieta,” prohlašuje Sandra a popichuje tím kolegyně, které zodpovědně udržují linii a donekonečna počítají kalorie. Sandra si prostě neodpírá a spokojenost je pro ni důležitější než perfektní postava, kterou beztak má, ať dělá co chce.
Jenom jídlo ale ke štěstí nestačí – krom plného žaludku potřebuje totiž Sandra mít ještě chlapa, který jí bude vonět, takže se prý při seznamování řídí výhradně čichem. Je to trochu zvláštní, ale prý to bezpečně funguje – zatím.
Reklama