Mladý holywoodský krasavec Ben Affleck se hřeje na výsluní zájmu – do kin tento týden oficiálně přichází nejdražší film historie, válečné drama Pearl Harbor, kde Ben hraje jednu z hlavních rolí. Během japonského útoku na americkou vojenskou základnu Pearl Harbor, který vtáhl Spojené státy do 2. světové války, se dva piloti zamilují to téže ženy - milostný trojúhelník, spousta efektů, dokonalé triky a krásní lidé, to všechno je směs, která stála asi 140 milionů amerických dolarů – přesto se taková investice podle producentů nakonec asi vyplatí, velkofilmy typu Titanic dnes prostě letí a pokud nabídnou i dojemnou lovestory, jsou kina plná po střechu.
Režisér Pearl Harbor Michael Bay je už úspěchem přímo rozmazlený, naposledy natočil film Armageddon, na kterém sice kritici nenechali nit suchou, ale diváci chodili, chodili a chodili, tržby byly horentní. Není divu, že režiséra si studio snaží udržet a zachází s ním jako v bavlnce - nabízelo mu několik scénářů, ale žádný z nich nepřipadal Bayovi dost „cool“, dokud nenarazil na Pearl Harbor.
Slavnostní premiéra se uskutečnila minulý týden přímo na místě, kde se invaze skutečně odehrávala – plátno bylo stylově rozvinuto na letadlové lodi a opálené hvězdy popíjely Piňa Coladu. Ben Affleck jako obvykle honil holky, jeho přátelé ale tvrdí, že Ben své aktivity v erotické oblasti poslední dobou trochu přehání. Prý se nedávno scházel hned s pěti milenkami najednou a sháněl další. Vskutku nezdolný hoch. Ben ovšem na svém počínaní nic pozoruhodného nevidí – chce si prostě pořádně užívat a nehodlá se jakkoli trvaleji vázat. Proč by to taky dělal, když mu krásné slečny zobou z ruky?
Reklama