Fanoušci krasavice Jennifer Lopez si už brousí zuby na její nový film, ten film je sice starý, krátký, černobílý a technicky nepříliš povedený, ale většině jeho diváků to zřejmě vůbec nebude vadit. Jeden z bývalých hereččiných milenců se totiž rozhodl zpeněžit domácí video, které pořídil při milování a které zachycuje Jennifer pěkně v akci, takže vnad hollywoodské krásky si všichni její příznivci budou moci užít do sytosti.
Totožnost muže prý z videa nelze určit, ale o pánskou polovičku tu ani moc nejde – neznámý totiž prodal video jednomu hip-hopovému zpěvákovi, Marion „Suge“ Knightovi, který si zrovna odpykává trest ve vězení, ale vlastní hudební nakladatelství a chystá se erotický snímek prodávat na internetu. „Suge“ je na hudebním poli mimo jiné i velkým konkurentem P. Daddyho, bývalého přítele Jennifer, takže se celá kauza odehrává i v lehce osobní rovině.
Potom, co média vypustila tuto bombastickou zprávu, podala Jennifer samozřejmě promptně žalobu a je odhodlaná zabránit zveřejnění soukromého materiálu všemi prostředky, rozhodně nestojí o to etablovat se jako porno herečka, ačkoli lze předpokládat, že tento krátkometrážní film by se rychle stal jejím nejpopulárnějším. Stejně to bylo v případě domácího videa Pamely Anderson a Tommyho Lee, které je dodnes velmi žhavým artiklem, na němž vydělávají všichni kromě aktérů samých.
Kdy a jestli vůbec se bude možné pokochat nahou Jennifeřinou prdelkou není jasné, některé zdroje tvrdí, že celý skandál je uměle vyvolaný a že žádné video neexistuje, možná jde ale jen o taktiku matení nepřítele. Jennifer si oddychne, stáhne žalobu a druhý den už bude její necenzurované video s názvem „Skutečný příběh“ vést žebříčky prodejnosti.
Reklama