Jana Štefánková je půvabná sedmadvacetiletá žena, která je nejen velmi krásná, ale také milá a příjemná. Přesvědčili jsme se o tom i my v redakci před třičtvrtě rokem, kdy byla poprvé hostem našeho on-line rozhovoru. A protože jsme si jisti, že máte ještě spoustu otázek, které byste rádi Janě položili, pozvali jsme ji do internetové kavárny Electra v Praze znova. Můžete si s ní zachatovat už tuto středu v poledne!
Jana Štefánková se prý jako mladá dívka věnovala hlavně atletice, chodila nakrátko ostříhaná a sportovně oblečená a vůbec jí nenapadlo, že se stane sex-symbolem pro tisíce mužů nejen z České republiky. Dokonce říká, že za krásnou byla u nich doma vždycky pokládána spíš její sestra Věra. Osud to ale zaonačil tak, že se Jana stala vyhledávanou fotomodelkou, zazářila jako dívka Playboye, moderátorka Peříčka, manažerka firmy s dámským prádlem…
I přes své mládí toho tahle žena stihla víc, než si dovedeme představit. Její život není ani trochu „obyčejný“. Zamotala hlavu nejednomu úspěšnému muži. Žije jednou nohou na úžasných Seychelách. Potápí se (a říká, že nejzajímavější milování zažila osm metrů pod hladinou moře). Hraje ženský fotbal. Chová netopýra Nikolase. V jedné televizní reklamě nakupuje nahá. Ale také má obyčejné „holčičí“ starosti. Největší štěstí prý zažívá, když je zamilovaná. Lékem na chmury je pro ni milování s přítelem. Chce mít tři děti, dvě brzy za sebou a třetí později, na mazlení, jak říká.
Pořád na sobě pracuje, studovala jazyky, cvičí a stará se o svůj vzhled. Neodsuzuje prý plastické operace, ale sama žádnou dosud nepodstoupila a neřeší, jak bude vypadat v sedmdesáti. Snaží se vypořádat s popularitou, která je součástí jejího života.
Chcete si on-line popovídat se sexbombou Janou Štefánkovou? Zajímá vás, jaké to je být jednou z nejkrásnějších žen na světě? Jak se vypořádává se zájmem mužů? Co ji na nich přitahuje a co naopak odpuzuje? Jaké má plány do budoucna? Co bude dělat v létě? Připojte se k on-line rozhovoru, který pro vás připravují magazíny Žena-in.cz a Novinky.cz, tuto středu v poledne. Otázky můžete pokládat už TEĎ!
Reklama