Už tím, že si půvabná herečka Catherine Zeta-Jonesová zvolila za muže člověka formátu Michaela Douglase, se projevila jako chytrá ženská. Ale to jí nestačilo. Ona prostě denně dokazuje, že ví, jak na chlapy.
Nedávno se jí například podařil vpravdě husarský kousek. Michael, který rád projevuje své ženě náklonnost hodnotnými a krásnými dárky, jí věnoval obrovskou viktoriánskou brož s kamejemi. Catherine se sice šperk vůbec nelíbil, ale aby potěšila svého muže, vzala si brož na sebe, když šli na rodinný dýchánek. Tam Michaelova nevlastní matka Anne pochválila Catherine její ozdobu a ta ani na okamžik nezaváhala, brož odepnula a oné dámě ji věnovala. Myslíte si, že se Michael zlobil, jak nakládá s dárkem od něj? Naopak. Byl natolik unesen velkorysostí své choti, že jí o pár dní později věnoval diamantový náramek za 40 000 dolarů!
Naposledy se Catherine vyznamenala v posteli. Je si totiž vědoma toho, že i poté, co do rodiny přibyde potomek, je důležité utužovat postelové vzrušení a napětí v manželském loži, a tak si připravila pro svého o 25 let staršího mužíčka zvláštní překvapení. Když se jednoho večera svlékla, spatřil Michael ke svému úžasu na jejím zadečku barevné tetování. Údajně byl z tohoto objevu tak konsternován, že celou noc nezamhouřil oka. Když se dozvěděl, že se jedná pouze o dočasnou smývatelnou záležitost, byl prý docela zklamán. Proto se milující manželka Catherine rozhodla, že si nechá udělat skutečnou „kerku“! Do té doby, než tak učiní, bude prý pro nastolení té pravé milovací nálady používat tetování falešná…
Reklama