Americký rapper Sean Combs neprochází zrovna šťastným obdobím, smůla se mu prostě lepí na paty. Zpěvák si dokonce změnil svou přezdívku Puff Daddy na P.Diddy, aby se starým jménem odhodil i všechno to, co se mu v poslední době přihodilo. Zdá se ale, že to příliš nepomohlo.
Puff byl sice před měsícem zproštěn obžaloby z nelegálního držení zbraně a korupce, které si vykoledoval za loňskou přestřelku v jednom manhattanském klubu, ale problémy s policií má dál. Minulý týden mu byl pozastaven řidičský průkaz, protože se při spanilé jízdě po Miami Beach zapomněl dívat na tachometr. O víkendu ho policisté rovnou zatkli – Puff si vyrazil na motorce a pro změnu zapomněl, že už nemá řidičák. Vykrucoval se zdatně, ale stejně se bude muset dostavit k soudu.
„Nový muž“ P. Diddy nemá dokonce ani štěstí v lásce, krasavice Jennifer Lopez ho podle všeho opustila nadobro a Diddymu se nedaří ulovit žádnou náhradnici. Jeho poslední „oběť“ Janet Jackson se do ložnice nalákat nenechala a navíc mu vzkázala, že je se svým urputným sváděním směšný. Důvod k radosti to sice není, ale na druhou stranu – horší už to asi nebude.

Lenka Penkalová
Reklama