Bláznivá a stále (plasticky) krásná zpěvačka a herečka Cher se podle všeho vrhla zpátky do víru sexuálních radovánek, které si posledních šest let odpírala - prý nenašla nikoho, kdo by jí stál za hřích. Čtyřiapadesátiletá Cher byla už dvakrát vdaná, ale od rozchodu se svým partnerem v roce 1994 se držela zpátky. Zato teď se pěkně odvazuje.
Jeden z jejích zaměstnanců neudržel jazyk za zuby a nabídl nejmenovanému americkému bulvárnímu týdeníku zveřejnění historek z jejího soukromí. Mimochodem - pěkně peprných. Cher se údajně znovu sblížila se svým bývalým přítelem Robem Camilettim, téměř o dvacet let mladším barmanem, a jeho návštěvy v jejím domě jsou stále pravidelnější. Upovídaný zaměstnanec novinám svěřil, že oba milenci vždy zmizí na několik hodin ve zpěvaččině ložnici a domem se pak linou známé a nezaměnitelné zvuky.
Cher je pověstná svou výbušností a Camilettimu koluje v žilách vášnivá italská krev, takže jejich bouřlivá setkání asi opravdu nemohla zůstat dlouho utajena. I když - možná ani utajena být neměla, Cher je totiž na svého staro-nového miláčka patřičně pyšná. Našla konečně někoho, kdo se neunaví ani po třech hodinách v její ložnici.

Lenka Penkalová
Reklama