Zdá se, že herecká hvězda z Charlieho Andílků – Drew Barrymore, je pod čepcem. Ale všechno může být také úplně jinak, Drew a její divoký snoubenec Tom Green jsou totiž známí vtipálci. Rádi tahají novináře za nos a s gustem vypouštějí do světa nejrůznější fámy týkající se jejich vztahu. Prý je to ideální způsob, jak se zbavit dotěrných pisálků – prostě lžou, jak když tiskne, a po čase svá tvrzení odvolávají – tím pádem si nikdo není jist, kdy si povedená dvojka dělá legraci a kdy to myslí vážně a nikdo se jich na nic neptá. Dobrá taktika.
Při nedávném interview však Tom řekl, že jsou s Drew už měsíc svoji a tvářil se u toho smrtelně vážně. Informaci pak potvrdila i tisková mluvčí Barrymorové, která doplnila, že malý soukromý obřad se konal v Los Angeles. Možná je to tentokrát pravda. Možná ne.
Pravdou zůstává, že kanadský rebel Tom před nedávnem zachraňoval Drew z hořícího domu a ta nejspíš nadobro podlehla jeho hrdinskému kouzlu – teď už prostě ví, že její miláček je ochoten pro ni jít i do ohně a že si tedy zaslouží její ruku.

Lenka Penkalová
Reklama