Znáte ho z televize. Dříve jste ho mohli vídat ve veřejnoprávní České televizi, teď už je několik let jednou z nejpopulárnějších tváří Novy. Jako polovina moderátorské dvojice Zuna-Čejková zazářil už na ČT, oba se pak zase sešli v komerční televizi. Teď se sice na obrazovce neobjevují, protože Mirka Čejková se věnuje mateřským povinnostem, ale návrat do hlasatelny Televizních novin se plánuje. Pavel Zuna se teď naplno věnuje šéfování zpravodajství Novy a také své rodině, tedy manželce Andree a dětem - dvojčatům Honzovi a Matějovi i o šest let starší Aničce, kterou má z prvního manželství.
Oba malí Zunové jsou ukecaní rošťáci, stejně jako býval v dětství jejich tatínek. Ani se tomu nechce věřit, protože moderátorská hvězda Pavel Zuna působí spíš dojmem bezproblémového „klaďase“. On sám prý říká, že byl až moc živé dítě, ale co se týká školy, drželi ho rodiče zkrátka. A že se uklidnil s věkem. Prý mu v tom paradoxně pomohla i novinařina. Původně sice měl být ekonomem, ale zlákala ho televize, ke které „zběhl“ krátce po vysokoškolských studiích. Kromě nedlouhé pauzy v podobě práce tiskového mluvčího tabákového koncernu zůstává věrný televizi. Se svojí ženou (také novinářkou) se seznámil na zámořské služební cestě. Přesto, že je spojuje stejná profese, Pavel ani náhodou neuvažuje o tom, že by jeho žena měla pracovat s ním v televizi, protože manželé na jednom pracovišti – to prý nedělá dobrotu. Podle posledních informací Andrea plánuje návrat do deníku Právo, kde pracovala dřív.
Sláva Pavla Zunu netrápí ani z ní není na větvi, je z ní spíš překvapen, protože jako moderátor se na televizní obrazovce objevoval nanejvýš pár desítek minut denně. Přesto je jeho popularita nesporná – už dva roky po sobě sbírá trofeje v diváckých anketách Týtý a ANNO, přičemž jeho největšími obdivovatelkami jsou bezpochyby ženy. Možná je to tím, že má takový „svatouškovský“ kukuč. Ale je Pavel Zuna ve skutečnosti takový „hodný hoch“ jak se zdá? Umí být přísný? Umí se zlobit? Jak se vypořádává s obdivem žen? Proč před časem přijal nabídku pracovat pro tabákovou firmu? Z jakého důvodu dal přednost komerční televizi před veřejnoprávní? Na tohle a na spoustu dalších věcí se ho můžete zeptat ve středečním on line rozhovoru magazínů Žena-in.cz a Novinky.cz. Nebo svůj dotaz pošlete už teď!
Reklama