Zdá se, že Lisa Marie Presley zdědila po tatínkovi nejen obrovský majetek, ale též neobyčejnou přitažlivost pro druhé pohlaví a horkou krev. Třiatřicetiletá movitá kráska se měla počátkem února potřetí vdávat, na poslední chvíli ale svatbu zrušila. Svému o osm let mladšímu snoubenci, zpěváku Johnu Oszajcovi vzkázala osudnou větu : „Buďme přátelé!“, podle všech informací ale za Lisiným rozhodnutím nestojí jiný muž.
Lisa Marie má už teď za sebou poměrně dobrodružný život – poprvé vstoupila do manželství v roce 1988 a s hudebníkem Danny Keoughem měla dvě děti. Rozvedla se o šest let později a svobody si moc neužila, neboť krátce poté začal první stránky všech novin plnit její překvapivý svazek s Michaelem Jacksonem. O tom, zda bylo toto ostře sledované manželství jen reklamním trikem, se dodnes diskutuje, nicméně Lisina popularita značně stoupla.
V těchto chvílích prý Lisa Marie dokončuje své debutové album, a tak se brzy budeme moci přesvědčit, jestli je hudební nadání dědičné. Už teď má ale deska všechny předpoklady, aby byla úspěšná – produkuje ji hudební manager Michaela Jacksona a na obálce se bude velkými písmeny skvít jméno Presley. Prodejnost zaručena, mnozí se však doma budou divit co že jim to v obchodě podstrčili namísto Elvise.

Lenka Penkalová
Reklama