Hollywoodská kráska Jennifer Lopez se objevila na jednom z pooscarových večírků se svým novým objevem – tanečníkem Crisem Juddem. Svalnatý Cris se od Jennifer nehnul ani na krok a žárlivě ji střežil před tancechtivými obdivovateli, kteří ji nepřetržitě obletovali. Není divu – ztepilá herečka měla na sobě nic nezakrývající průsvitnou róbu od Chanel – kdo by odolal?
K malé komplikaci došlo těsně po půlnoci, kdy se zjevně zamilovaná Jennifer na party objevila. Tou dobou se totiž v sále už pohyboval její ex-přítel, známý rapper Puffy Dadd. Všichni přítomní referovali o tom, že atmosféra na večírku byla velmi napjatá – Puffy, který nedávno čelil obviněním z držení zbraně a korupce, je totiž známý svou výbušnou a násilnickou povahou. Když tedy zamířil k nic netušícímu páru, vypadalo to na rvačku a hosté se pomalu začali hrnout k východu.
K velkému překvapení všech se však elegantně oblečený rapper zachoval jako pravý gentleman. Políbil Jennifer na tvář, potřásl si s Crisem rukou a po krátkém rozhovoru zase zmizel v davu. Tvářil se, pravda, poněkud kysele – ale ruku na srdce, kdo by se netvářil kysele při pomyšlení, že navždy ztrácí tak krásná ňadra.

Lenka Penkalová
Reklama