Právě dnes večer se poprvé představí divákům další velmi netrpělivě očekávaný muzikál. Jmenuje se Starci na chmelu a hraje se s hvězdným obsazením v divadle Milénium v Praze 7. V naší zemi se najde asi málokdo, kdo tenhle muzikál neviděl v jeho slavné filmové podobě ze šedesátých let. Většina z nás ho viděla dokonce několikrát. A přesto se nám příběh středoškolské lásky, která vzklíčí na chmelové brigádě, nikdy neokouká. Už kvůli nezapomenutelnému roztomile neohrabanému Filipovi v podání Vladimíra Pucholta nebo svéráznému předsedovi Josefa Kemra.
Jací jsou „noví“ Starci? To v tuhle chvíli vědí jen tvůrci a protagonisté muzikálu v čele s režisérem P. Kracíkem. Kdo se představí v hlavních rolích? O roli Hanky se podělily Lucie Vondráčková, Zuzana Norisová a Linda Stránská, Filipa představuje Michal Kozelka, Juraj Bernáth a Petr Brychta. V roli profesorky uvidíte Ivanu Chýlkovou, Janu Švandovou, Jitku Asterovou nebo Ivanu Wojtylovou. Předsedu hrají Rudolf Hrušínský, Bohumil Klepl a Václav Sloup, eho ženu Eva Holubová, Jaroslava Obremajerová a Jitka Smutná. V rolích průvodců s kytarou se objeví členové skupiny Ketchup.
Jestli se chcete dovědět víc o nejčerstvější pražské muzikálové novince, podívejte se na stránky www.starci.cz. Najdete tam kromě zajímavostí ze zákulisí a informací o hercích i autorech také možnost on-line si objednat vstupenky.
Reklama