Takovou záplavu otázek při on-line rozhovoru jsme na Žena-in.cz už dlouho neměli. Muž, který je moderátorem pravděpodobně nejsledovanějšího televizního pořadu u nás „Chcete být milionářem“, Vladimír Čech, byl tím magnetem, který přilákal zvědavé čtenáře a čtenářky z Čech i Moravy k monitorům počítačů. On sám přišel do internetové kavárny Electra na Rašínově nábřeží v Praze ležérně oblečen a dobře naladěn, s batůžkem přes rameno a odhodláním odpovědět na všechny otázky. Po téměř třech hodinách se ale ukázalo, že to není ani v silách člověka, který několik večerů v měsíci snižuje spotřebu vody v domácnostech. Ale můžeme potvrdit, že dělal, co mohl :-)
Samozřejmě se naprostá většina dotazů točila kolem milionové soutěže, jejích pravidel a otázek, moderátorova přístupu k soutěžícím a podobně. Ale došlo i na otázky o poznání osobnější, například jedna čtenářka se tázala, zda je elegantní a přitažlivý pan Čech také tak dobrý v posteli. Na to moderátor s úsměvem odpověděl: „Spousta mých známých a přátel používalo tzv. negativní reklamu. Teď to zkusím i já. Nejsem ani elegantní, ani přitažlivý, chodím rád v hadrech a ženy se ode mne odtahují. V posteli nestojím za nic a buďte ráda, že jste se tam se mnou nepotkala.“ O tom, že je V. Čech člověk se smyslem pro humor, svědčí i mnohé jeho další odpovědi, například když o sobě řekl, že je velký český herec (měří 192 cm) nebo že už je ho poslední dobou všude moc, a tak se pomalu bojí otevřít popelnici, aby na sebe nevyskočil.
Mluvilo se také o tom, jaké ženy mají u Vladimíra Čecha šanci. Odpověděl, že se mu vždycky líbily tmavovlásky s hnědýma nebo černýma očima, i když se nevyhýbal ani jiným typům. „Ženy jsem měl vždycky rád a vždycky se mi líbily,“ říká nejslavnější český televizní moderátor. Přišla řeč i na to, zda mu nevadí jeho nová přezdívka: český Sean Connery, o které se vyjádřil takto: „Sám jsem si ji nevymyslel a ani mě to nikdy nenapadlo, ale Connery je krásný chlap a skvostný herec. Mně to nevadí, spíš byste se měla zeptat jeho, jestli to nevadí jemu.“
Chcete se ještě dozvědět jakou hudbu Vladimír Čech poslouchá? Jestli má doma internet a jak často ho používá? Od koho dostává nejčastěji dopisy? Kam by chtěl jet na dovolenou? Co bylo největší výhrou v jeho životě? Proč už se nikdy nechce rozvádět? Nalistujte si kompletní rozhovor právě zde!
Reklama