Kdo by ho neznal – zpěvák a herec trilogie Fontána pre Zuzanu! Lamač ženských srdcí Pavel Habera ze Slovenska. A co dělá?
Nedávno se rozvedl se svou ženou. I když se snažil dvacetileté manželství zachránit, stejně ztroskotalo. Navíc tomu přispěl asi fakt, že se dost otevřeně šušká o jeho minulém mileneckém vztahu s modelkou a první miss Ivanou Christovou. Jeho šarmu prý neuniklo mnoho českých i slovenských hereček. Své sympatie a obdiv se mu prý nesnažila skrýt ani Pavlína Wolfová nebo Ilona Csáková. Co se týká Wolfové se podle Blesku Habera před setkáním s ní vyjádřil „Večer ju šmikněm“ – o tom, jak si představuje noční zakončení s moderátorkou. Teď si prý léčí své zlomené srdce u top modelky trochu většího rázu – u Daniely Peštové. Je to prý láska jako trám. Sice to veřejně odmítá a nepotvrzuje, ale oči, které jsou všude a bulvární novináři ví své.
Zřejmě jeho srdce natolik přetékalo vášněmi, citem a životem naplno, že vydal svou novou baladickou desku. Kritici sice tvrdí, že je na ní příliš pomalých tklivých a rozcítěných písní, jeho romantické fanynky si ale určitě přijdou na své. Habera je zpěvák, který umí udělat písničku, která dokáže chytnout za srdce. Jeden duet si dokonce střihnul se slavicí Lucií Bílou. Cédéčko se jmenuje „ Boli jsme raz milovaní “ a je na ní cajdáků požehanně a všechny jsou o lásce, takže se máme na co těšit.
Reklama