Třicetiletá britská topmodelka Naomi Campbellová měla tento týden nepěkný výstup, když si chtěla koupit něco pěkného na sebe v exkluzivním londýnském butiku, kam mají přístup pouze členové klubu. Poněkud prudší povahu modelky dokládá fakt, že má za sebou soud kvůli tomu, že v roce 1998 uhodila svou asistentku telefonem.
Jak to tedy bylo s její poslední scénkou? Naomi byla požádána, aby opustila exkluzivní obchod s oděvy Voyage v Londýně, protože nechutně seřvala zdejší personál za to, že ji nepoznal a neotevřel dveře dostatečně rychle. Hvězda prý zvonila na zvonek, ale nedostalo se jí včasné odpovědi a pronikla dovnitř až díky jinému zákazníkovi, který otevřel.
„Omluvili jsme se jí, ale ona nebyla k zastavení a pořád z toho dělala problém,“ řekl syn majitele obchodu Rocky Mazilli, jak napsal Mirror. Jeho sestra prý požádala rozlícenou modelku, aby opustila butik, a pak zavolala do její agentury a řekla jim, co se přihodilo a že byla Naomi vypovězena z obchodu.
Naomi prý ale není jediná hvězda, která měla problémy se vstupem do exklusivního butiku. Údajně místní ochranka před časem nepoznala ani Madonnu a Julii Robertsovou a odmítala je vpustit dovnitř. Syn majitele sice neřekl přímo, které další hvězdy měly podobné problémy při vstupu do obchodu, ale připustil: „Ano, párkrát se to už stalo.“
Reklama