Do internetové kavárny Electra v Praze na Rašínově nábřeží dorazil Martin Dejdar v pršavém počasí trochu nachlazen, ale přesto se hned hrnul k počítači. Odpovídal s takovou vervou, že za necelé dvě hodiny stihl odpovědět 172 otázek čtenářů a čtenářek Ženy-in.cz. Vyjadřoval se stručně, reagoval rychle a občas si trošku zavtipkoval. Žádným velkým humorem ale nehýřil, působil spíš klidně a profesionálně.
Otázky se točily hlavně kolem divadla, filmu, rodiny a žen. Také přišla řeč na oblíbená jídla a koníčky, jak už to v takových rozhovorech bývá. Mohli jste se mimo jiné dozvědět, že proti strachu z létání používá Martin Dejdar rohypnol, že má vždycky před představením trému a že se naučil jezdit na koni kvůli roli v seriálu Zdivočelá země. Že trpí schizofrenií a že si skoro nikdy nerozumí, ale do polštáře už po ránu nekřičí, protože by tím mohl vzbudit svého syna Matěje. Že sice působí jako vtipný člověk, ale v soukromí zrovna dvakrát zábavný a legrační není. Že se mu líbí štíhlé tmavovlásky a že na své ženě obdivuje nejvíc to, že ho má pořád ráda. Že u nevěry záleží na tom proč a jak se to stane. Že ho nejvíc baví nedělat nic a že nesnáší blbce.
Chcete vědět, čím by nejspíš byl Martin Dejdar, kdyby nebyl hercem? Kam jezdí na lyže? Proč by nechtěl žít v Americe natrvalo? Jestli se bojí zubaře? Zda se mu líbí i modrooké blondýny? Jakou značku parfému používá a v jakém jezdí autě? Jak prožíval porod svého syna? Přečtěte si kompletní rozhovor ZDE!
Reklama