Další on-line rozhovor magazínů Žena-in.cz a Novinky.cz se bude odehrávat přesně na svátek Valentýna, proto jsme pozvali herce Jana Čenského, který je už po dlouhá léta idolem žen a dívek. Ať už hrál prince, klaďáky, záporáky nebo stál na pódiu jako moderátor společenských akcí a soutěží Miss, vždycky měl a má úspěch. Chlap s úsměvem správňáka, vášnivý sportovec a starostlivý táta – to je herec Jan Čenský.
Narodil se ve znamení býka a jeho datem narození je 1. máj, který kromě toho, že evokuje Svátek práce, také připomíná tradiční den zamilovaných, kteří se scházejí v Praze na Petříně, kde se líbají před sochou Karla Hynka Máchy. Snad proto je Jan Čenský svým založením pracovitý romantik :-) Miluje přírodu, hory, vodu a klid. Nemá rád plánování, stresy a život ve městě. To je asi také důvodem toho, že nežije v Praze, ale v malé vesnici kousek od hlavního města. Rád sportuje, hraje fotbal, tenis a mnoho dalších sportů a k lásce k pohybu vede také svého syna Matyáše, kterému se snaží věnovat co nejvíce ze svého času.
Většina z nás zná Jana Čenského jako pohádkového prince, ale také si určitě vzpomínáte na roli nafoukaného tenisty ze seriálu Zkoušky z dospělosti nebo roli protivného primáře Bohaty v seriálu Život na zámku. Jan Čenský hraje s Pražskou divadelní společností po celé republice, moderuje televizní pořad Splněná přání a také už nějaký čas tvoří mužskou protiváhu ženské kráse na soutěži Miss ČR, kterou moderuje. Jestlipak se mu někdy z tolika té krásy kolem nezatočí hlava? Moderování je vůbec jeho silná stránka, ale někdy zažije i pořádné šoky. Jako například při moderování programu Top dívka v Liberci, kde uváděl na pódium populární chlapeckou skupinu Lunetic. Honza Čenský prý byl velice zaskočen fanatickými projevy fanynek, které házely na pódium doslova všechno možné, včetně dámských kalhotek…
Jan Čenský se jako správný táta také rád věnuje dětem. Například natočil CD Honzova Dávej bacha hitparáda s písničkami zaměřenými na dopravní výchovu dětí nebo bývá hostem na internetovém serveru pro dlouhodobě nemocné děti www. majáky.cz.
Chcete vědět, jaký je Jan Čenský? Co pro něj znamená slovo láska? Zda slaví s manželkou svátek Valentýna? Proč bydlí na vesnici? Jak snáší popularitu a přízeň žen? Co by chtěl v životě dokázat? Co ho nejvíc překvapilo a na co nejraději vzpomíná? Zeptejte se Honzy Čenského ve středu v poledne on-line nebo mu pošlete svoji otázku už teď!
Reklama