Jedna z nejpitoresknějších postaviček současného showbusinessu – vychrtlý americký zpěvák Marylin Manson – byl zatčen policií pro nemravné obnažování se těsně po svém vystoupení v Římě v pondělí v noci. Krátce nato na něj bylo podáno trestní oznámení.
Rocker, který se doslova vyžívá v šokování lidí, byl prý obklíčen 20 policisty, když opouštěl pódium, a následně obžalován z veřejného pohoršování. Pravděpodobným důvodem, proč se italské orgány rozhodly zasáhnout, byla umělcova velmi skromná garderóba, která odhalovala skoro celý jeho holý zadek.
Nikdo zdá se nebral v potaz, že tohle prostě k vystoupení expresivního zpěváka, který rád provokuje, patří, a je dost dobře možné, že se Marylin bude muset ještě tento rok vrátit do Itálie, aby se zúčastnil jednání soudu. Co naplat, Itálie je přece jen dost religiózně zaměřená země.
Uvidíme, jak bude na zběsilého rockera nahlížet česká ruka zákona při jeho koncertě, který by měl proběhnout už tuto neděli v pražské Paegas aréně. Koncert je součástí vyprodaného turné, se kterým populární Marylin Manson právě objíždí Evropu.
Reklama