Zdá se, že se poslední dobou se stalo módou mezi slavnými dvojicemi utíkat z manželského jha. Po Borisovi a Barbaře Beckerových, Bruceovi Willisovi a Demi Mooreové, Kim Basingerové a Alecovi Baldwinovi apod. je tady další hvězdný pár, který si říká NE. Jsou to Tom Cruise a Nicole Kidmanová, kteří v pondělí oznámili konec svého více než desetiletého manželství. Krátce poté, co si „na rozloučenou“ zahráli manžele pronásledované žárlivostí ve filmu Eyes Wilde Shut.
Proč jdou ti dva od sebe? Podle oficiální zprávy je to proto, že se jeden druhému vzdálili kvůli kariéře. Přátelský rozchod je podle nich prý tou nejlepší variantou řešení.
Třiatřicetiletá Nicole a o pět let starší Tom neměli vlastní potomky, ale za svého manželství adoptovali dvě děti – Connora a Isabellu. O jejich sexuálním vztahu se ale vedly všelijaké vedly řeči. Stejně jako Richard Gere a Cindy Crawfordová, i Cruse s Kidmanovou čelili nařčení tisku, že jejich manželství je jen pouhou habaďůrou na naivní veřejnost. V roce 1999 se dokonce úspěšně soudili s deníkem The Star, který uvedl, že si pro milostné scény ve filmu Eyes Wild Shut museli najmou učitele sexu, aby jim ukázal, jak na to…
Zdroj www.mrshowbiz.com
Reklama