Andělská tvářička lamače srdcí Leonarda DiCapria je asi jen pochybným klamem, neboť tento hošík se dovede i pořádně rozlítit. Předvedl to minulý čtvrtek v Římě, kde bez mrknutí oka naházel na všudypřítomné lovce senzací koňský trus. Jak to všechno bylo?
Leonardo a jeho herecká kolegyně Cameron Diaz se přichomýtli k nehodě kočáru přepravujícího dvě dámy a jednu dívku, když byli právě v obklopení neúnavných paparazziů. Není prý jisté, zda za nehodu mohl shluk novinářů, ale možné je, že se jich kůň táhnoucí drožku lekl a poté se splašil. Výsledkem byl každopádně převrácený kočár a tři poraněné osoby.
To bylo moc i na Leonarda, který se nerozpakoval a popadl do ruky první, co měl nablízku. A náhodou to byl koňský trus. Tak ho naházel na fotografy, kteří měli plné ruce práce s fotografováním zuřícího umělce a pohmožděných cestujících z kočáru. Podle svědků se prý dokonce přímo pletli pod nohama lékařům ze záchranky! Jedna ze zraněných byla přes noc hospitalizována v nemocnici a dvě byly po ošetření propuštěny do domácí péče. Tiskový mluvčí herce DiCapria údajně nijak nekomentoval hovínkové extempore, ale zato oznámil, že Leonardo a Cameron se byli podívat ve špitále, jak se chudákovi zraněné vede.
Zdroj www.mrshowbiz.com
Reklama