Ve středu 7. února bude hostem on-line rozhovoru, který pro vás připravují magazíny Žena-in.cz a Novinky.cz, tanečník, herec, zpěvák a bavič Richard Genzer zvaný Geňa. V poslední době ho nejspíš znáte hlavně jako mohutnější polovinu komické dvojice Suchánek - Genzer, která si každé pondělí dělá legraci ze všeho a ze všech v televizním pořadu Tele-Tele.
Možná ale nevíte, že Richard Genzer začínal svoji kariéru v showbusinessu jako tanečník. Studoval na konzervatoři tanec (tam se také seznámil s Michalem Suchánkem, který chodil na herectví). Na konci 80. a na začátku 90. let Richard vystupoval v představeních moderního baletu, v muzikálech, byl členem taneční skupiny UNO Richarda Hese a byl tanečníkem na vystoupeních Jiřího Korna, Heleny Vondráčkové, Pavla Vítka aj. V nedávné době jste ho také mohli vidět v muzikálech Dracula nebo Krysař. Ve dvojici s Michalem Suchánkem se Richard Genzer poprvé objevil v televizi v pořadu To je šoubyznys, moderovali spolu Katapult, XXL a další zábavné programy. Také z jejich spolupráce vyšlo recesisticky pojaté cédéčko Šlágry Boba a Toma.
Kromě toho, že spolu připravují scénář k pořadu Tele-Tele, tráví spolu prý oba parťáci spoustu času, hrají spolu tenis, jezdí na dovolenou, prostě nemohou bez sebe být ani jeden den. Richard Genzer je ženatý, jeho manželkou je zpěvačka a herečka Linda Finková, se kterou má dceru Viktorku.
Je šprýmař Geňa seriózním otcem od rodiny, nebo si dělá ze všeho srandu i doma? Umí někdy mluvit vážně? Leze si s Michalem Suchánkem někdy na nervy? Chtěl by se vrátit k tancování? Má nějaký velký sen? Co by nikdy v životě nechtěl dělat? Zeptejte se Richarda Geni Genzera tuto středu on-line, nebo mu svoji otázku pošlete dopředu už teď.
Reklama