Do internetové kavárny Electra dorazila krátce před polednem, klučičí sestřih si chránila před poletujícími vločkami kapucou a hned se hrnula k počítači. Vypadala drobně, křehce a nerockersky, ale stejně v ní ta rockerka nakonec vyhrála. Při odpovídání na otázky čtenářů. Lenka Dusilová žádnou otázku nevynechala, brala je jednu po druhé a na všechny velmi rychle a velmi vtipně odpovídala. A co na sebe prozradila?
Že drogy pro ni byly jenom jakýmsi ventilem pro traumata, která si nebyla schopná přiznat. Ale že pud sebezáchovy vyhrál. Že většinou balí chlapy ona a ne naopak. Že ráda koncertuje v klubech po celé republice, kde je dobrá atmosféra. Že nemá nic proti nahotě, ale nahá by se fotit nenechala. Prý se stydí. Že má ráda sex a dokonce si o něm i čte v knížkách, zato na porno se ani moc nekouká. Že není normální a někdy je docela sexy. Že se snaží mít kolem sebe „čisto“ a ctí teritorium své i cizí. Že má základní vzdělání a dalších studií se ještě nedokopala, ale plánuje tak učinit. Že má ráda citlivé, silné a chytré muže. A že dá-li bůh, tak si za pár let pořídí miminko.
Chcete se ještě dozvědět, jak to měla Lenka s Davidem Kollerem a Robertem Kodymem? Co ji rozehřeje? Jestli má chuť někoho zmlátit? Jakou má velikost podprsenky? Proč odešla od Lucie? Kde na světě se jí nejvíc líbilo? Kam chodí pařit a jestli je realistka? Přečtěte si kompletní znění on-line rozhovoru ZDE.
Reklama