Mnohem drobnější, tišší a nenápadnější, než jsme si ji představovaly, přišla jedna z nejslavnějších českých komediálních hereček Helena Růžičková do internetové kavárny Electra v Praze 5 na on-line rozhovor se čtenáři a čtenářkami magazínu Žena-in.cz. Celé dvě hodiny trvala smršť otázek a odpovědí, kde se nejčastěji střídala krásná slova uznání a chvály ze strany čtenářů a velmi emocionální reakce (včetně slz dojetí) paní Růžičkové. Co všechno jste se mohli v rozhovoru dozvědět?
Že Helena Růžičková právě připravuje nové představení s názvem Smích, který léčí. Že natáčela se Zdeňkem Troškou pohádku Z pekla štěstí II, kde hraje čarodějnici. Že je 45 let šťastně vdaná a že se bude i s manželem stěhovat do kraje nedaleko filmově proslulé vísky Hoštice. Jaký má Helena recept na dobrou náladu? „Nejlepší recept je, když se neberete vážně,“ říká. „Když si uděláte srandu sami ze sebe, pak i život vidíte s nadhledem.“ V optimistickém pohledu paní Růžičkové pomáhá víra v Boha, ve kterého věří od osmi let.
Helena Růžičková fandí internetu, i když říká, že nic se nemá přehánět a lidé by se měli také hodně scházet a předávat si energii. Kdyby mohla, poslala by prý všem na světě email plný lásky. Má ráda sluneční barvy, jako je žlutá, oranžová a červená. Lidé by se prý měli oblékat do jásavých barev a nosit u sebe jantary, které přitahují energii.
Co si myslí Helena Růžičková o manželských hádkách, o horoskopech a o Dalajlámovi, to si – stejně jako mnoho dalších zajímavých věcí – můžete přečíst v kompletní verzi rozhovoru se čtenáři našeho magazínu právě ZDE.
Reklama