Vicemiss České republiky z roku 1998 a úspěšná modelka Alena Šeredová je nejen krásná dívka, ale také si tyká s matematikou. Aspoň podle toho, že se při včerejším on-line rozhovoru magazínů Žena-in.cz a Novinky.cz nenechala zmást jedním ze čtenářů a jen tak od boku vystřihla správné znění Pythagorovy věty :-)
Na zvědavé otázky týkající se nejvíce její práce a milostného vztahu s populárním moderátorem a muzikantem Bořkem Slezáčkem odpovídala Alena v internetové kavárně Electra v Praze 5 asi hodinu a půl. Za tu dobu jste se mimo jiné mohli dozvědět, že za čtrnáct dní se modelka chystá odjet za prací do Ameriky, kde zůstane několik měsíců. Že mimo jiné dostává nabídky k fotografování pro erotické časopisy, ale zatím je všechny odmítala. Hodně pozornosti vzbudily také Aleniny nepřehnédnutelné vnady, o kterých se potichu i hlasitě spekuluje, zda jsou, anebo nejsou pravé. Všechny rýpálky však Alena Šeredová ujišťuje, že její ňadra jsou skutečně přírodní. Pro svou krásu dělá půvabná modelka to, že chodí pětkrát týdně do posilovny, jinak se nijak moc neomezuje. Má ráda polévky, italská jídla a mandarinkovou vodku s tonikem. Je narozena první jarní den a jejím znamením je Beran. Prý se už smířila s tím, že všichni pokládají tmavovlasé dívky spíš za ďáblice, zatímco blondýnky jim připadají jako andělé. Nikdy se prý nenudí a k jejím oblíbeným mimopracovním aktivitám patří v poslední době hra zvaná bowling.
Chcete se o krásné a sexy Aleně Šeredové dozvědět více? Zajímá vás, kdy se s Bořkem vezmou, kolik chce mít dětí a jaká pro ně přichystala jména? Jaký má recept na špatnou náladu? Kde se jí na světě nejvíce líbilo? Co dostala pod stromeček a co si máte pořídit letos na sebe, abyste byla IN? Přečtěte si kompletní rozhovor na této adrese.
Reklama